صفحه اصلی  >  قوانین و مقررات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های باربر مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های باربر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از باربر به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت درخواست یا هرگونه استفاده از خدمات باربر اقدام نماید. صرف عضویت در باربر دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست. عضویت در باربر رایگان است. به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات باربر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا در مناقصات شرکت میکنید و یا به باربر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که باربر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

رسید‌های خدماتی که برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

ههمچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد باربر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که 10009589 و 500010707 شماره‌هایی است که باربر از طریق آنها برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان باربر، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام باربر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به barbaryab1@gmail.com اطلاع دهید.

شرایط پرداخت :

برای کاربران هزینه کارکرد و خدمات ارائه شده در سامانه قابل مشاهده و پیگیری می باشد و پس از پرداخت هرگونه ادعای بعدی را از خود سلب می نمایید.

این سامانه صرفا جهت اطلاع رسانی و وساطت بین صاحب بار و شرکت های خدمات دهننده می باشد و هیچگونه مسئولیتی درقبال نوع خدمات شرکت های ارائه دهننده خدمات در سامانه و بلعکس را ندارد و هرگونه شکایتی را از خود در این ضمینه رد می نمایید..

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

باربر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

باربر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت باربر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات باربر ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط باربر جزئی از اموال باربر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار باربر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای باربر محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط باربر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار باربر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت باربر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای باربر محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات باربر ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.barbar-yab.com, www.barbar-yab.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

دوب سایت باربر هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر ازwww.barbar-yab.com , www.barbar-yab.ir و همچنین ادرس اینستاگرام و واتساپ ذکر شده در بخش ارتباط با ما، در دیگر برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش خدمات

بکلیه درخواست‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات رسیدگی می‌‏شوند.( روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی و رسمی کشور)

باربر به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

باربر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف درخواست ‏گیری جدید، اقدام و خدمات خود را متوقف کند و کلیه درخواست‏های ثبت شده قبل از توقف ‏درخواست گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.

کاربران باید هنگام سفارش خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و ارایه خدمات نخواهد بود.

همچنین، امکان پرداخت در محل برای خدمات، وجود ندارد و لازم است پیش از ارایه خدمات، مبلغ اینگونه سفارش‌ خدمات را از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

باربری ها همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل به شرکت حمل و نقل گزارش داده شود و شرکت حمل و نقل کننده نیز موظف به پرداخت خسارت وارد شده از طریق اقدام و گزارش به شرکت بیمه است.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند :

کلیه پیام ها با محتوی غیر اخلاقی، توهین، شوخی،جوک،سرکارگذاشتن از طریق پیام حتی دوستان واشنایان اخاذی و... و ارسال هرگونه پیام که برخلاف اهداف سایت و اپلیکیشین باربریاب باشد خلافو دارای حق پیگیری قانونی میباشد.

متن تمامی پیام ها باید مطابق قانون نظام جمهوری اسلامی باشد و نباید با سیاست های فرهنگی سیاسی اجتماعی و... کشور مغایرت داشته باشد.

بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

هبا این حال، باربر هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی باربر درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

هدر صورت کنسلی درخواست در خارج از زمان تعیین شده هرگونه ضرر و زیان متوجه صاحب بار خواهد بود و طبق قانون صنفی مربوطه باید پرداخت شود.

در صورت شرکت در مناقصه و برنده شدن در ان و عدم انجام تعهدات به صاحب بار کلیه ضرر و زیان آن طبق قانون باید به باربری پرداخت شود.

استعلام قیمت کرایه از سامانه باربر مشمول هزینه هایی است که صاحب بار موظف به قبول پرداخت ان می باشد و هرگونه اعتراض را از خود صلب مینماید.

از هر کجا که مایلید دانلود کنید

icon icon icon icon

آدرس : تبریز ، یاغچیان ، بلوار فتح ، مجتمع جهاد ، قطعه 34

logo-samandehi
MrCode.ir